wtorek, 11 września 2018

Festiwal Marketingu 2018

11 września 2018 r. mieliśmy okazję być jednym z wystawców na targach branży marketingowej "Festiwal Marketingu 2018". Podczas tego wydarzenia, wraz z grupą taneczną ATELIE, byliśmy odpowiedzialni również za oprawę artystyczną. Nasi artyści którzy wzięli udział w tym wydarzeniu: Martyna Pytel, Emilia Dawiec, Bartosz Nowak, Krzysztof Rosiński, Szymon Moas, Michał Olichwer, Paweł Pater, Jacek Marks. Dziękujemy!

FOTO:


 

2 komentarze:

  1. Moim zdaniem jeśli miałoby to być firmowe przyjecie integracyjne to najlepiej jest skorzystać z możliwości i zatrudnić doświadczone hostessy takie jak na przykład te https://www.hostessy-krakow.pl, które wiedza jak zapewnić atrakcje na takim przyjęciu Moim zdaniem to najlepsze wyjście aby każdy na imprezie bawił się najlepiej jak to możliwe

    OdpowiedzUsuń
  2. A macie jakiś pomysł na catering na taką imprezę? Też organizujemy wspólnie z firmą, oczywiście nie na taką skalę, ale mamy kłopot z cateringiem. Jednym słusznym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z pysznego jedzenie i cateringu od https://naskrajnej.pl/catering-dla-firm-zabki ale nie wiem, jak daleko dojeżdżają.

    OdpowiedzUsuń